Chaty U Tesařů

Nabízíme k pronájmu čtyři dvojchaty v oblasti Bítov – Horka, areál cca 100 m od vody.Celkem tedy 8 chat (apartmány)-samostané ubytovací jenotky pro rodiny s dětmi.

Jedná se o chaty v lokalitě Bítov - Horka, situováné na jižní stranu, s krasným výhledem na zátoku a zříceninu hradu Cornštejna.
Nově vybudované chaty jsou zděné. Nachází se v nich ložnice (1x manželská postel, 1x patrová postel, velká šatní skříň), obývací pokoj (jídelní stůl, sedačka) s plně vybavenou kuchyňskou linkou, koupelnou (WC, sprchový kout), terasa s posezením (krásný výhled na zátoku a zříceninu hradu Cornštejn) a přenosným grilem. Areál chat je zatravněný, jsou zde ohniště, dětské hřiště,menší bazén a hřiště na volejbal nebo nohejbal.Chaty(apartmány ) jsou pro 5 osob. Chaty jsou vybaveny bezplatnou WIFI.

Dále nabízíme k pronájmu starší samostanou chatu v tomto areálu.Nachází se v ní ložnice(2xpatrová postel),obývací pokoj(jídelní stůl,sedačka,šatní skříň),kuchyň,kouplena(WC,sprchový kout), terasa s posezením.Chata je pro 5 osob.

V areálu je parkoviště pro ubytované hosty.

 

 

 

fotogalerie: 

Copyright © 2020. All Rights Reserved.