Restaurace byla postavena a otevřena v květnu roku 1995. V naší restauraci podáváme česká a moravská jídla. Můžete se těšit na naši specialitu - pečené vepřové koleno, na výborný vepřový guláš. Během roku pro vás připravujeme akce, které vychází z tradic a lidových zvyků. Na podzim Svatomartinskou husu, zvěřinové hody. Na jaře velikonoční jehněčí speciality. V průběhu roku pro vás také připravujeme nabídky ze zvěřiny, domácí pečenou kachnu, povidlové knedlíky s mákem a jiné. K jídlu podáváme kvalitní vína ze znojemského vinařství Líbal z Horních Dunajovic. Velmi vkusně zařízená restaurace s 50 místy k sezení. Stoly jsou pro 4 až 10 osob. Nabízíme rovněž stolování více hostů u jedné tabule. Restaurace je vhodná pro rodinné oslavy, narozeninové oslavy, firemní akce, svatby a další oslavy. Další část prostoru tvoří kavárna s celkovou kapacitou 30 míst. V naší kavárně můžete vychutnat různé druhy kávy a vybrat si z širokého sortimentu cukrářských výrobků. Součástí kavárny je bar.

V jarních a letních měsících pro Vás otvíráme oblíbené terasy s celkovou kapacitou 70 míst. Máte možnost poobědvat, dát si kávu či posedět u skleničky dobrého moravského vína a pozorovat ruch ulice.

Pro náročné zákazníky může naše restaurace zajistit konání akcí ve zcela exklusivních historických prostorách hradu Bítov. Jde zejména o firemní prezentace na vysoké úrovni, ale i luxusní svatební hostiny.

fotogalerie: 
Restaurace a pivovar
Restaurace a pivovar
Kavárna
Pípa Tesák
Candát
Losos
Kančí kýta se šípkovou omáčkou
Telecí líčka na červeném víně
Kuřecí prsíčko s holandskou omáčkou a chřestem
Salát s lososem
Kuřecí steak
Vinařství Líbal
Pivnice

Copyright © 2020. All Rights Reserved.