Restaurace byla postavena a otevřena v květnu roku 1995.V roce 2020 prošla restaurace kompletní rekonstrukcí interiérů.

Vkusně zařízená restaurace má kapacitu 90 míst. V jarních a letních měsících je k dispozici i venkovní zastřešená terasa s kapacitou 70 míst, můžete se u nás najíst, dát si kávu, zákusek, zmrzlinový pohár, nebo posedět u sklenice dobře ošetřeného a vychlazeného piva z vlastního pivovaru.V naší restauraci si můžete vybrat a odnést si sebou zákusky z širokého sortimentu cukrářských výrobků.

Restaurace je vhodná pro rodinné a narozeninové oslavy, firemní akce, svatby a další společenské akce. Samostatnou část restaurace tvoří pivnice s celkovou kapacitou 30 míst.

        

Co najdete na jídelním lístku

Na jídelním lístku najdete najdete moderní, ale i tradiční českou a moravskou kuchyni. Nabízíme i rozmanité kulinářské speciality, zaměřujeme se  na přípravu pokrmů se sezónních a lokálních surovin. Během roku pro vás připravujeme gurmánské akce, které vychází z tradic a lidových zvyků. Na podzim rybí speciality, řízkobraní, Svatomartinskou husu a zvěřinové hody. Na jaře chřestové a velikonoční jehněčí speciality. V průběhu roku pro Vás také připravujeme speciální menu ze zvěřiny, domácí pečenou kachnu, povidlové knedlíky s mákem a jiné. V naší restauraci máme čerstvé zákusky, jejiž dodavatelem je rodinné Cukrářství Truhlář ze Znojma. Našim cílem je vytvořit Vám příjemné prostředí, naplnit Vaše chuťové představy o dobrém jídle, abyste se v péči profeisonálního a usměvavého personálu cítili co nejlépe.

 

Co najdete na nápojovém lístku

Bylinky z vlastní zakrádky využíváme nejen v kuchyni, ale také pro přípravu vlastní sladino-mladinové limonády. Na čepu ochutnáte pivo Tesák z vlastního pivovaru, vždy nejméně 3 druhy. Stálými pivy na čepu jsou klasické ležáky a to Tesák světlý ležák 12% a Tesák polotmavý ležák 12%. Pak vždy na čepu jeden ze svrchně kvašených speciálů. Chuťové pohárky vinařů pohladí moravská vína z rodinného vinařstvé Líbal z Horních Dunajovic na Znojmesku. Pro milovníky kávy máme nachystanou španělskou kávu Montecelio.

   

fotogalerie: 
Restaurace a pivovar
Losos
Candát
Telecí líčka na červeném víně
Salát s lososem
Restaurace a pivovar

Copyright © 2020. All Rights Reserved.