Penzion vedlejší budova.

Vítejte v rodinném penzionu ,,U Tesařů,, v Bítově. Penzion vznikl v roce 1995, kdy jsme vystavěli 5 pokojů, umístěných přímo nad restaurací. Pro velký zájem byl penzion rozšířen o další budovu. Ta byla po celkové rekonstrukci otevřena v roce 2011. Celková kapacita penzionu se rozšířila na 35 lůžek ,celkem ve 14 pokojích.Náš penzion leží přímo uprostřed vesnice Bítov, cca 1,5 km od řeky Dyje, v krásné přírodě Vranovské přehrady ve výšce 440 m nad mořem. V penzionu ,,U Tesařů,, máme na výběr z 6 dvoulůžkových pokojů, 4 dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, 2 dvoulůžkové pokoje se 2 přistýlkami, 1 jednolůžkový pokoj a 1 jednolůžkový pokoj s přistýlkou. Pokoje mají vlastní koupelny a toalety.
Ubytování je možné včetně stravování, které je zajištěno v naší restauraci. Je možné si objednat snídani i polopenzi. Pochutnáte si na domácí kuchyni, připravované výhradně z kvalitních surovin. Ochutnáte pivo Tesák z našeho vlastního mimipivovaru, který se nachází vedle restaurace.Připravena je také pestrá paleta vín z moravského sklepa Vinařství Líbal z Horních Dunajovic.
Připojením v  restauraci přes wifi můžete "surfovat" po internetu, odesílat i přijímat elektronickou poštu. Wifi je k dispozici na všech pokojích penzionu.V prostorách penzionu je rovněž uzamykatelné parkoviště. K dispozici je Vám úschovna kol, menší zahrada s posezením, dětské hřiště.
Kromě komfortního ubytování penzionu,,U Tesařů,, nabízíme i dostatek možností pro sportovní vyžití. Zátoka Vranovské přehrady, vhodná ke koupání, je v dosahu 15 minut chůze. Značené cyklotrasy vedené např. Národním parkem Podyjí, nebo napojené na cyklotrasy v Rakousku, jsou v bezprostředním okolí . V okolí penzionu je bezpočet značených pěších tras pro turisty, např. procházka krásnou přírodou k hrabu Bítov, nebo ke zřícenině Cornštejn. V případě nepříznivého počasí je možno navštívit termální lázně Rabss v nedalekém Rakousku.
Stačí se nás zeptat a my rádi poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu!

fotogalerie: 
Penzion vedlejší budova
Penzion vedlejší budova
Penzion vedlejší budova
Penzion vedlejší budova
Penzion vedlejší budova
penzion hlavní budova

Copyright © 2020. All Rights Reserved.